منوی دسته بندی

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

همان طور که می دانید وقتی هدف پیدا کردن گنج و دفینه باشد ، هر کاوشگری به دنبال دقیق ترین دستگاه گنج یاب موجود در بازار می گردد تا شانس خود را امتحان کنند. اما به خاطر اینکه مدل های مختلفی در بازار داخلی وجود دارد چه گنج یاب های ایرانی و چه خارجی باعث شده است کاوشگران در پیدا کردن گنج یاب مناسب خود دچار سردرگم شوند. در پست های گذشته به صورت کامل در مورد دستگاه گنج یاب و فلزیاب صحبت کردیم و همچنین در یک مطلب جداگانه در مورد بهترین دستگاه گنج یاب بازار نیز توضیحاتی دادیم که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب کدام دستگاه است؟

جستجوی گنج به عنوان یکی از مشاغلی که برای بسیاری از افراد جذابیت دارد، همیشه یکی از موضوعات مطرح و مورد بحث بوده است. در این مطلب قصد داریم با شما در مورد دستگاه گنج یاب، دستگاهی که به عنوان دقیق ترین دستگاه گنج یاب شناخته می‌شود، صحبت کنیم.

اولین نکته‌ای که باید در مورد دستگاه گنج یاب بدانیم، این است که دستگاه گنج یابی که به دنبال آن هستیم، دستگاهی است که با دقت بسیار بالا می‌تواند محل وجود فلزات، سکه‌های قدیمی، جواهرات و … را تعیین کند. بنابراین، به دنبال یافتن دستگاهی هستیم که توانایی تشخیص و تصویربرداری از مواد فلزی را با دقت بسیار بالا داشته باشد.

با توجه به اینکه در جستجوی گنج معمولاً برای کاوش در زمین‌های بافت تاریخی، بافت‌های بیابانی و دشتی و زمین‌های دیگر استفاده می‌شود، دستگاه گنج یاب باید مقاوم در برابر شرایط محیطی مختلفی از جمله آب، خاک و گرد و غبار باشد.

یکی از دستگاه‌هایی که برای جستجوی گنج به کار می‌رود، دستگاه گنج یاب IKPV Best Pro شرکت فلزیاب IKPV است. این دستگاه با استفاده از چندین سیستم کاوش مختلف قادر است انواع فلزات را در شرایط محیطی مختلف و در عمق بالا ، نقطه زنی ، ردیابی و تصویربرداری کند. فلزیاب IKPV BEST PRO به خاطر قدرت و دقتی که دارد بدون شک دقیق ترین دستگاه گنج یاب موجود در بازار است که کاشگران می توانند با کمک آن انواع گنجینه و دفینه ها را پیدا کنند.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب
دقیق ترین دستگاه گنج یاب

البته باید توجه داشته باشید که وقتی به دنبال دقیق ترین دستگاه گنج یاب هستید باید مشخص کنید که برای چه نوع فعالیتی می خواهید دستگاه خریداری کنید. چون هر مدل دستگاهی دارای عملکرد و کارایی خاص خود می باشد. مثلا اگر به دنبال پیدا کردن سکه ، عتیقه جات و کاوش قبر هستید باید از یک مدل دستگاه استفاده کنید و یا اگر به دنبال کشف دفینه و گنج ها بزرگتر هستید باید سیستمی را تهیه کنید که مناسب برای این کار باشد.

به خاطر اینکه تعداد شرکت فروش فلزیاب زیاد می باشد و خیلی از افراد شرایط مراجعه حضوری در شهر های مختلف برای تست و بررسی دستگاه ها ندارند ، قصد داریم در ادامه چند مدل دستگاه گنج یاب با عملکرد و کارایی مختلف را جهت آشنایی و بررسی بهتر خدمت کاوشگران عزیز معرفی کنیم.

قیمت دقیق ترین دستگاه گنج یاب

در بازار، قیمت دقیق ترین دستگاه گنج یاب بسته به برند و مدل، کیفیت و قابلیت‌های آن متفاوت است. بطور کلی قیمت دقیق ترین دستگاه گنج یاب در ایران از 25 میلیون تومان شروع شده و تا 400میلیون تومان به بالا رسیده است.

  1. تکنولوژی استفاده شده: دستگاه‌های گنج‌یاب با تکنولوژی‌های پیشرفته اغلب قیمت بالاتری دارند. تکنولوژی‌های الکترومغناطیسی، رادار گنج‌یاب و تصویربرداری ترمال از جمله تکنولوژی‌های مورد استفاده در این دستگاه‌ها هستند.
  2. عمق تشخیص: دستگاه‌های گنج‌یاب با توانایی تشخیص اجسام در عمق‌های بیشتری معمولاً قیمت بالاتری دارند. قدرت تشخیص عمقی این دستگاه‌ها باید با نیازهای مورد نظر مقایسه شود.
  3. کاربرد مخصوص: برخی از دستگاه‌های گنج‌یاب به‌طور خاص برای کاربردهای خاص طراحی شده‌اند و ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند. قبل از خرید، باید مطمئن شوید که دستگاه انتخابی به نیازها و کاربردهای شما پاسخ می‌دهد.
  4. کیفیت و مارک: معمولاً دستگاه‌های گنج‌یاب از مارک‌ها و تولیدکنندگان مختلفی تولید می‌شوند. مارک‌ها و کیفیت دستگاه‌ها می‌توانند قیمت آنها را متأثر کنند.

در نهایت، قبل از خرید دقیق‌ترین دستگاه گنج‌یاب در بازار، به جنبه‌های مختلفی از جمله دقت، قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و قیمت‌ها توجه کنید. با انتخاب مناسب‌ترین دستگاه، می‌توانید بهترین نتیجه را در کشف گنج‌ها و آثار باستانی به دست آورید.

قیمت پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری

دقیق ترین دستگاه طلایاب برای کاوش سکه و قبر :

وقتی هدف خود را از کاوش و خرید دستگاه گنج یاب مشخص کنید ، بهتر می توانید تصمیم بگیرید که چه نوع سیستمی تهیه کنید زیرا دقیق ترین فلزیاب برای هر کاوشگری با توجه به شرایط محیطی متفاوت می باشد. برای پیدا کردن سکه ، تکه های طلا ، عتیقه جات یا کار قبر یکی از دقیق ترین دستگاه ها ، دستگاه گنج یاب نقطه زن است. طبق بررسی ها و تجربه های باستانی عمق قبر های با ارزش و سکه ها معمولا تا 2 متر می باشد که با تهیه یک نقطه زن کارآمد می توان به اهداف خود رسید.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب برای کاوش گنج و دفینه :

در بالا چند مدل دستگاه که برای عمق 1.5 الی 2 متر کارایی خوبی دارند را معرفی کردیم اما وقتی بخواهیم کار دفینه انجام دهیم با توجه به شرایط محیطی و عمق قرار گیری دفینه ها دیگر این مدل ها جواب گوی کار ما نخواهند بود. همان طور که میدانید دفینه ها معمولا در عمق بالای 3 متر قرار دارند و در محیط های مختلفی پیدا می شوند.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب

توصیه ای که همیشه به کاوشگران عزیز برای کشف دفینه کردیم این بوده که اگر به دنبال نتیجه گیری درست هستند حتما از فلزیاب مکمل یا چند کاره برای این کار استفاده کنند تا درصد خطای خود را کاهش داده و دقت و اطمینان بیشتری کاوش کنند.

برای پیدا کردن دفینه ها از گنج یاب نقطه زن ، اسکنر تصویری یا ردیاب فرکانسی نیز می توان کمک گرفت ، اما وقتی شما از همه این سیستم ها در کنار هم استفاده می کنید ، در حقیقت دارید از چند روش نقطه مورد نظر را اسکن می کنید که شانس و دقت کار خود را افزایش داده و در کمترین زمان می توان از وجود هدف اطمینان حاصل کرد.

برای مشاهده کامل لیست قیمت گنج یاب اینجا کلیک کنید.

فلزیاب شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *